ÜNYE, ORDU’NUN GÖZBEBEĞİDİR


Bu haber 2019-07-11 09:27:06 eklenmiş ve 128 kez görüntülenmiştir.

AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, Ünye İlçe Teşkilatının haftalık olağan yönetim kurulu toplantısına katıldı.

Toplantıya, Ünye İlçe Koordinatörleri İl Seçim İşleri Başkanı Abdurrahman Karagöz, İl Mali ve İdari İşler Başkanı Özlem Yıldırım Ercan, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Güller Altuntaş, Fatma Çalık ve Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, İlçe Kadın Kolları Başkanı Özlem Aldemir Yiğit, İlçe Gençlik Kolları Başkanı ve AK Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.


ÜNYE ORDU’NUN EN İYİ İLÇE TEŞKİLATLARINDANDIR

Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan toplantının açış konuşmasında, “İl Başkanımız Halit Tomakin’in toplantımıza iştirak ederek bizleri onurlandırdılar. İl Başkanım Halit Tomakin bey ve ekibine şükranlarımı sunuyorum. Kendileri bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadı, hep bizlere destek oldu. Bizde teşkilat olarak bu destekleri boşa çıkarmamak için var gücümüzle çalışıyoruz. 18 bin üyesi,  85 mahallesi ile teşkilatlanmış, sandık kurulları eksiksiz, gençlik ve kadın kolları ile sorunsuz, belediye ile uyumlu çalışan bir teşkilatımız var, bu itibarla Ordu’nun en iyi İlçe Teşkilatlarından biri olduğuna inanıyorum” dedi.  


BİZİM MİLLETİMİZ ASLI VARKEN FOTOKOPİLERE İTİBAR ETMEZ

İl Başkanı Tomakin, “AK Parti kurulduğundan beri, Genel başkanımız ve Dünya Liderimiz recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde milletimizin talep ve tercihlerini politikalarında esas almıştır. Millete verdiği sözleri mutlaka yerine getirmiş, gerçekleştiremeyeceği vaatlerde bulunmamıştır. Temiz siyaseti ilke edinmiştir. Bu sayede geçmiş dönemlerin siyaset kurumuna kaybettirdiği toplumsal güveni ve itibarı tekrar kazandırmıştır diyerek, şimdi birileri çıkmış AK Parti’den ayrılarak, yeni söylemler üreterek,  AK Parti ‘yi ve Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın nasıl gardını düşürürüz sevdasına kapılmışlar, amaçları, gayeleri iktidar falan olmak değil, 18 yıllık AK PARTİ döneminde biz çok gördük partiden ayrılıp % 30 oy alacağım diyen fotokopileri, hiç boşuna uğraşmasınlar bizim Milletimiz aslı varken fotokopilere itibar etmez” diye konuştu. 

Haber: Soner ÖZDEMİR

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Ordu Hürses Gazetesi
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA